Darbo laikas: I-IV 8:00-17:00; V 8:00-16:00.

Mob.: +370 653 91613 | El. paštas: [email protected]

Įmonė įkurta 1992 metais, kaip TV sprendimų kompanija. Bendrovės pavadinimas kilęs nuo žodžio elektra. Iš pradžių EKTRA veikė Balticum TV šešėlyje, kaip techninės įrangos tiekėjas.

EKTRA bendradarbiaudama su Balticum TV ir spręsdama technines problemas, su kuriomis susidurdavo Balticum TV, tapo pagrindiniu Balticum TV partneriu ir pasiekė aukščiausią personalo valdymo ir kokybės lygį, suburdama kvalifikuotus darbuotojus.

EKTRA personalą sudaro jauni, motyvuoti ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai. 2016 metų pradžioje bendrovėje dirbo 14 žmonių, 6 iš jų turėjo ne mažesnę nei 14 metų darbo patirtį telekomunikacijų srityje.

Per pastaruosius metus, vis daugiau ir daugiau įmonių buvo pasirinkę EKTRA kaip pagrindinę partnerę arba konsultuojančią įmonę Telekomunikacijų srityje. Net tarptautinės kompanijos yra suinteresuotos kvalifikuotais ir patyrusiais EKTRA įmonės darbuotojais.

EKTRA pagrindinės veiklos sritys: konsultacijos telekomunikacijų srityje, optiniai tinklai ir jų nuomos paslaugos, skaitmeninių stočių įrengimas ir priežiūra, skaitmeninio signalo transliavimas, Conax kodavimas.

  • Jūs esate čia:  
  • APIE MUS