Darbo laikas: I-IV 8:00-17:00; V 8:00-16:00.

Mob.: +370 653 91613 | El. paštas: [email protected]

VAIZDO IR KANALŲ TRANSLIAVIMAS

EKTRA, yra operatorius (integratorius), kuris agreguoja įvairių kanalų srautus iš palydovo per šviesolaidinį arba antžeminį tinklą, apadoruoja, bei teikia juos užsakovo nustatytu formatu.

Dauguma (apie 90%) kanalų turi rezervinį šaltinį. Todėl jei signalas dingsta, pavyzdžiui iš IP srauto, stotis automatiškai persijungia į palydovą. Tai leidžia užtikrinti nuolatinį kanalo transliavimą ir gavimą. EKTRA siūlo kanalų transliaciją per IP srautą. Geresniam signalo gavimui galimas perdavimas per VPN arba L2 tinklus. Stengiamės gauti kanalus tiesiogiai iš studijų, todėl mūsų signalo vėlavimas yra minimalus.

Kanalų valdytojai gali keisti kanalų techninius parametrus, užsakydami paslauga iš mūsų jus gaunate aptartų charakteristikų vaizdo arba kanalų srautus. Esate apsaugoti nuo papildomų kaštų dėl nenumatytų parametrų pasikeitimo atvejų, bei garantuoti kad transliacijos įvyks pasikeitus ir gavimo šaltiniui.

PALIKITE UŽKLAUSĄ

Transliuojame populiariausius kanalus Lietuvoje, tarp kurių: LRT, LNK, TV3, FOX, Zone, BMA, Discovery grupių kanalai ir kt.

  • ~140 SD kokybės kanalus;
  • ~50 HD kokybės kanalus.

Šis sprendimas puikiai tinka televizijos operatoriams, TV kokybės stebėsenai ir analizavimui, taip pat perdavimui kanalų į kitas šalis arba viešbučio tinklams, kurie nori pasiūlyti kokybiška TV paslaugą savo klientams.

EKTRA klientai yra didžiausi Lietuvos TV operatoriai, kuriems yra perduodami jau apdoroti TV srautai. Mūsų TV srautus taip pat naudoja ir viešbučiams, bei kavinių tinklai.

Jeigu susidomėjote sprendimu palikite užklausą ir mes susisieksime.

  • Jūs esate čia:  
  • PASLAUGOS
  • VAIZDO IR KANALŲ TRANSLIAVIMAS