Darbo laikas: I-IV 8:00-17:00; V 8:00-16:00.

Mob.: +370 653 91613 | El. paštas: [email protected]

MRV LambdaDriver

EKTRA duomenų perdavimo sistema suprojektuota JAV optinės įrangos gamintojos MRV pagrindu. Optiniai pasyvai, multiplekseriai, demultipleksoriai ir optinių Add-Drop Mux (OADM) prietaisai yra pagrindiniai statybos blokai LambdaDriver ™ optinės transporto sistemos.

LambdaDriver™ yra geriausia MRV optinio transporto sistema, skirta aukštos kokybės signalo perdavimui įmonių, miestų ir ilgo nuotolio transporto tinklams. Tai yra multi-funkcinė, kompaktiška, modulinė WDM sistema, kuri palaiko tankaus multipleksavimo paskirstymą pagal bangos ilgį ir gilaus spektralinio multipleksavimo technologiją.

EKTRA DWDM sistema gali palaikyti duomenų perdavimo spartą nuo 8 Mbps iki 40 Gbps su atnaujinimu iki 100 Gbps. Atsirandant naujoms technologijoms ir įrangai, verslo įmonės ir paslaugų teikėjai privalo tenkinti didėjančius greitaveikos ir paslaugų reikalavimus, kartu mažinant energijos suvartojimą, dydį ir bendrą kainą. EKTRA įranga užtikrina stulbinančius rezultatus įmonėms ir ūkio subjektams, kurie turi padidinti pralaidumą ir paslaugų lankstumą savo tinkluose, kuriant naujas galimybes gauti pajamas per aukštos spartos Ethernet, SONET / SDH optinių žiedų ir San paslaugas.

 

LambdaDriver™ all-inclusive turi skaidriąją prieigos sąsają, atskirus slot modulius, kurie palaiko visus duomenų perdavimo protokolus, leidžiančius paslaugų teikėjams sudėti įvairius protokolus ruože nuo 8 Mbps iki 10 Gbps, įskaitant SONET / SDH, Ethernet, Video (SDI / ASI), balso (E1/T1) ir SAN aplikacijas.